Jdi na obsah Jdi na menu
 


Paroh junior cup v kaplici 2014

11. 12. 2014

Výsledky turnaje dorostu v Kaplici:

Dynamo U15 – Lokomotiva 3:1 (1:0)
Hezoučký 2, Jiran – Kadlec
Paroh - K. Újezd 5:2 (5:1)
Divoký, Hošek 2, Tůma – Váša, Sládek
Paroh- Lokomotiva 4:3 (3:2)
Tůma 2, F. Marek, Štrbačka – Hruška 2, Kadlec
Dynamo U15 - K. Újezd 1:1 (1:1)
Ardamica – Prokop
Lokomotiva - K. Újezd 4:3 (2:1)
Kadlec 2, Mareš, Sudek – Váša 3
Paroh – Dynamo U15 0:3 (0:1)
Jiran, Ardamica, Penner,

TABULKA:
1. Dynamo ČB 2 1 0 7:2 7
2. Paroh Junior 2 0 1 9:8 6
3. Lokomotiva ČB 10 2 8:10 3
4. K. Újezd 0 1 2 6:10 1

Čt. Dvory - Roudné U17 4:1 (1:0)
Rachač 2, Klíma, Vajo – Mrzena
Slavoj - Větřní 6:2 (2:1)
Persán 2, Rozkošný, Peroutka, Bednář, Čabaj – Votýpka, Krák
Čt. Dvory – Větřní 6:0 (2:0)
Matušek, Rachač 2, Vejvar, Klíma
Slavoj – Roudné U17 5:1 (3:0)
Hošek 2, Bednář, Rozkošný, Persán – Tibitanzl
Větřní – Roudné  U17 0:2 (0:1)
Vlk 2
Čt. Dvory Slavoj 2:4 (1:2)
Matušek, Klíma – Peroutka, Rafael, Hošek, Vnuk

TABULKA:
1. Slavoj ČK 3 0 0 15:5 9
2. Čt. Dvory 2 0 1 12:5 6
3. Roudné 10 2 4:9 3
4. SK Větřní 0 0 3 2:14 0

O umístění:

Dynamo - Čt. Dvory 1:2 (0:1)
Hucek – Rachač 2
Slavoj - Paroh 4:1 (1:1)
Peroutka 2, Rozkošný Hošek – Štrbačka
K. Újezd - Větřní 5:2 (3:1)
Váša 3, Stegbauer, Sládek – Ginzel, Krák
Loko ČB - Roudné 3:2 p. (2:2)
Kadlec 2 – Vlk, Tibitanzl
Dynamo - Paroh 3:0 (1:0)
Penner, Hezoučký, Jiran
Čt. Dvory - Slavoj 2:1 p. (1:1)
Rachač – Persán

Konečné pořadí a sestavy
1. SK Čtyři Dvory
Roman Vosejpka, Michal Rachač, Lukáš Nečekal, Martin Matušek, Tomáš Vajo, Denis Klíma, Martin Volf, Vojtěch Vejvar, Stanislav Humler.

2. FK Slavoj Český Krumlov
Jakub Smolík, Josef Hošek, Dominik Peroutka, Štefan Rafael, Petr Vnuk, Marek Bednář, Jan Mašek, František Persán, Jakub Rozkošný, Jiří Čabaj.

3. SK Dynamo České Budějovice U15
Martin Janáček, Nicolas Penner, Tomáš Michalko, Pavel Hezoučký, Michal Jiránek, Jan Malecha, Filip Ardamica, Marcel Jiran, Zdeněk Hucek.

4. Paroh Junior team Kaplice
František Říha, Jan Štrbačka, Patrik Hošek, Robert Daniel, Marek Malický, Jiří Divoký, Patrik Draškovič, Dominik Tůma, František Marek, Dan Pál.

5. TJ Lokomotiva České Budějovice
Tomáš Kadlec, Václav Mareš, Daniel Jelínek, Rudolf Kadlec, Matouš Sudek, Zdeněk Marek, Martin Čurda, Jaroslav Hruška.

6. TJ Malše Roudné U17
David Višvader, Tomáš Srbený, Filip Mrzena, Jan Kotzina, Filip Budín, Martin Vlk, Matyáš Tibitanzl, Radek Svoboda, Jiří Hošna.

7. TJ Sokol Kamenný Újezd
Petr Atexinger, Aleš Prokop, Martin Sládek, Jan Váša, Jakub Dudák, Viktor Kotalík, Marek Velát, Jan Nejedlý, Tomáš Chromý, Petr Božik, Josef Stegbauer.

8. SK Větřní
Martin Votýpka, František Soukup, Michal Hronek, Michal Votýpka, Zbyněk Ginzel, Tomáš Hromada, Antonín Krák.

Nejlepší střelci: 7 – Váša (K. Újezd), Rachač (Čt. Dvory), 6 – Kadlec (Loko), 4 – Hošek, Peroutka, Persán (Slavoj).

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

Portrét


 


Kontakt

Prezident klubu:
Jan Kučera
tel.: 721 368 412
E-mail: SokolKU.fotbal@seznam.cz

Sekretář:
Vladimír Dudák
tel.: 724 323 590
E-mail: Dudak.mungo@seznam.cz

Trenér A mužstva:
Jan Míka
tel.: 775724343

Vedoucí A mužstva:
Vladimír Dudák
tel.: 724 323 590

Trenér B mužstva :
Josef Kvasnička
tel.: 731 433 514

Trenér dorostu :
Hynek Švec
tel.: 724 159 919

Trenér žáků :
Hynek Švec
tel.: 724 159 919

Trenér přípravek :
Milan Svobodný
tel.: 725 787 054

Správce areálu:
Jan Bednář
tel.: 604 103 504

Správa e-stránek:
Milan Svobodný
tel.: 725 787 054
E-mail: milan.svobodny@mondigroup.com

Mail list




Archiv

Kalendář
<< červen / 2018 >>