Trenér A mužstva:     Jan Míka - tel. 775724343

Vedoucí A mužstva:   Láďa Dudák - tel. 724 323 590

Příspěvky

Z Krumlova bez bodů.

9. 5. 2016

FK Slavoj Č. Krumlov B - Sokol Kamenný Újezd 3:2 (3:1)

V dalším "záchranářském" zápase se soupeřem taktéž ohroženým sestupem do okresního přeboru, jsme body nezískali.

Celý příspěvek | Rubrika: Muži A | Komentářů: 0

Důležité tři body!

2. 5. 2016

Sokol Kamenný Újezd - TJ Dříteň 3:2 (1:1)

V nedělním domácím utkání jsme konečně zabodovali naplno! Výkon nebyl úplně ideální nicméně důležité jsou potřebné tři body. Také se k nám konečně přiklonilo štěstí, když jsme vítězství strhli na naši stranu v 89.minutě utkání!

Opět prohra o jednu branku.

25. 4. 2016

SK Planá - Sokol Kamenný Újezd 1:0 (1:0) 21. Balogh.

Již v druhém utkání se nám nepodařilo vstřelit branku. A také proto jsme z utkání v Plané odjeli bez bodů. Uvnitř článku komentář k utkání trenéra Jiřího Vaníka.

Prohra s Nemanicemi

20. 4. 2016

O víkendu jsme přivítali lídra tabulky naší skupiny I.B třídy Nemanice. Soupeři stačil k vítězství a tím pádem i třem bodům gol Záveského už z páte minut utkání.

Sokol Kamenný Újezd - SK Nemanice 0:1 (0:1)

Nepříjemná ztráta v závěru zápasu!

11. 4. 2016

V 86. minutě utkání domácí vyrovnávali na konečný stav 3:3. Škoda dvou ztracených bodů ve vyrovnaném utkání.

TJ Černá v Pošumaví - Sokol Kamenný Újezd 3:3 (1:1)

Další důležitý zápas Černá vs. KÚ A

8. 4. 2016

V sobotu 9.4.2016 od 10:30hod .dopoledne čeká náš A-tým další důležitý zápas.Tentokrát zajíždíme za soupeřem do Černé v Pošumaví.

2. 4. 2016

V neděli 3.4.2016 od 16:30hod. čeká náš A-tým v prvním jarním kole I.B třídy soupeř z Netolic. Podrobnosti uvnitř příspěvku.

Příprava v plném proudu

30. 7. 2015

V rámci přípravy na novou sezonu má náš A tým za sebou již tři přípravná utkání v krátkém sledu. Postupně jsme se střetli s Kaplicí, Loko ČB a Týnem nad Vltavou. Krátké hodnocení těchto utkání uvnitř příspěvku.