FK Rašelina Soběslav - Sokol K.Újezd

3. 9. 2010

Nominace hráčů na zápas v Soběslavi !!!

Beneš, Červonyj, Dvořák, Fischer, Holub, Janků, Klivanda, Otava ml., Petr, Píšek, Průdek, Sirotka, Soukup, Svobodný, Zeman

Ve třetím kole I.A třídy, skupiny B, se představí naši fotbalisté na půdě ambiciozního týmu FK Rašelina Soběslav. V loňském ročníku obsadili naši soupeři v B skupině I.A třídy třetí místo, když získali stejný počet bodů jako další tři týmy ( Veselí, Olešník, Dačice ), a to 46. O pořadí na prvních čtyřech místech tedy rozhodovala minitabulka vzájemných zápasů těchto 4 mužstev a v ní obsadili Soběslavští fotbalisté třetí místo (do krajského přeboru postoupilo Veselí) . Postup do krajského poháru jim tedy unikl pouze o vlásek !

Klub byl založen v roce 1921 a více se o něm dočtete na jeho internetových stránkách :

ObrazekV Soběslavi se hraje na krásném stadionu. Rozměry hrací plochy jsou 105 x 68 m, počet míst k sezení je 560 ! Stadion se nachází v bezprostřední blízkosti silnice z Českých Budějovic na Prahu, vedle hokejového stadionu.

V právě probíhajícím soutěžním ročníku I.A třídy, skupiny B, odehráli Soběslavští fotbalisté dosud 2 zápasy a oba vyhráli.

V prvním kole smetli na domácím hřišti soupeře z Malšic (nováček I.A třídy) 5:2 (3:2).

Ve druhém kole zvítězila Rašelina na hřišti FC Bavorovice 1:3 (1:1).

V půběžné tabulce patří našemu soupeři 2 místo se ziskem 6 bodů a skóre 8:3.

Našim fotbalistům přejeme v Soběslavi hodně štěstí !

Nominace našich fotbalistů na utkání bede provedena na čtvrtečním tréninku !