Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Přípravný zápas - Č.Krumlov

15. 1. 2009

Obrazek 

 

Slavoj Č.Krumlov "kombi"  -  Sokol K.Újezd   4 : 2 ( 2 : 0 )    

Obrazek 

 

 

Druhý přípravný zápas našeho týmu se odehrál na "umělce" v Českém Krumlově. Hráli jsme opět ve velmi okleštěné sestavě (z různých důvodů chyběli Svobodný-hokej, Medek-nemoc, Vavroch-sl.cesta,Zeman-dovolená,Šíma-nemoc,Vyžral-škola,Beneš-volejbal,Fischer-nemoc,Janás-zranění,Otava-zaměstnání), ale i mladí hráči z dorostu (Vaněk, Fousek, Nejedlý, Buczek) potřebují získávat zkušenosti a musí se postupně zapracovávat do mužstva. V prvním poločase jsme byli nebezpečnějším mužstvem, vypracovali jsme si 3 velmi dobré gólové šance, ale bohužel jsme nezvládli koncovku. Trestem byl gól domácích, kteří využili v 31 minutě svou první příležitost a vstřelili úvodní gól zápasu. Ve 40 minutě vstřelili domácí druhý gól střelou z vápna k tyči. Do druhého poločasu jsme nastoupili v útlumu a hned v začátku inkasovali potřetí. Pak naše mužstvo ale začalo přebírat iniciativu a převážně se hrálo na polovině domácího týmu. Z tohoto tlaku jsme vytěžili 2 góly (Soukup a Ďurica) a snížili na 3:2. V době největšího tlaku našeho mužstva, kdy byl vyrovnávací gól na spadnutí jsme ovšem udělali při ojedinělé návštěvě domácích na naší polovině chybu a domácí nejlepší hráč Babouček (v zápase vstřelil 3 góly a na jeden nahrál) ji potrestal čtvrtým gólem v naší síti. Ve zbývajícím čase jsme si vytvořili ještě dvě šance, které jsme ale nevyužili.

Sestava : Brejžek Jan - Rytíř Jiří, Vaník Jiří, Vaněk Pavel, Krátký Miroslav - Kneifl Jan, Píšek Jaroslav, Soukup Radek - Fousek Lukáš, Stegbauer Jiří - Ďurica Milan.

Střídání : 45.min - Buczek Martin za Vaníka a Nejedlý Jan za Fouska.   

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář