Včelná "35" - Sokol KU "35" 2:3

2. 8. 2014

Součástí Včelenského turnaje byl vložený zápas starých gard Včelné a Sokola KU. Včelenští veteráni se ujali vedení - 1:0, ale po přihrávce Milana Váši nasadil navrátilec do týmu Jiří Vaník housličky brankáři Včelné Honzovi Voráčkovi a bylo vyrovnáno - 1:1. Poté se trefil i druhý útočník Kameňáckého týmu Franta Mertl a šli jsme do vedení - 1:2. Tak skončil i první poločas.

Ve druhém poločase předvedl famózní únik po pravém křídle Vašek Pouzar (mnozí přítomní diváci si vzpomněli na Vaškovy úniky před pár lety), naservíroval krásnou přihrávku před branku a Jirka Vaník druhými housličkami prostřelil Honzu Voráčka - 1:3. Poté ještě domácí matadoři snížili dvě minuty před koncem na 2:3, ale na vyrovnání už jim nezbyly síly ani čas.