Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

bg_znak.png           Činnost klubu a výstavbu nových kabin podpořila obec                         Kamenný Újezd

 

msmt.cz.jpgČinnost klubu byla v roce 2017 podporována dotacemi MŠMT programem VIII.

 

Výstavba nonove_logo_400.jpgvých kabin pro mládež byla podporována Krajským úřadem Jihočeského kreje.

 

Nejbližší zápasy našich týmů:

Muži A - I.B třída:      SO 29.9. Frymburk - SKÚ                       16:00hod.    

Muži B - III.třída :      SO 29.9. N.Hrady - SKÚ B                       16:00hod.   

Dorost - I.A třída:      SO 15.9. Hrdějovice-SKÚ/Velešín           10:00hod.    

Mladší žáci - OP :     ČT 27.9. SKÚ - Římov                              17:00hod.     

St. přípravka - OP :  ČT 27.9. Rudolfov - SKÚ                          17:00hod. 

Ml.přípravka - OP:    ÚT 2.10. Mladé - SKÚ                               16:30hod.

Veteráni:                   

 

Aktuální výsledky našich týmů:

Muži A - I.B třída:  Kaplice - SKÚ       8 : 0 

                               SKÚ - Loučovice  4 : 2 D.Frnka 2x, Komberec, A.Černý

Muži B - III.třída :   Lišov B - SKÚ B   8 : 0

                                SKÚ - Týn n. Vlt.B 3 : 2 R.Kočí, J.Rožboud, J.Nejedlý   

Dorost - I.A třída:   Hrdějovice - SKÚ/Velešín  11 : 0

                                SKÚ/Velešín - T.Sviny  2 : 13  Jan Sedlák 2x

Mladší žáci - OP :   SKP ČB C - SKÚ    24 : 0             

St.přípravka - OP :  SKÚ - FMA A   6 : 9 

                                 A . Kubálek 2x, A.Hejl 2x,T.Sedláček, Matěj Vrábek

Ml.přípravka - OP:  SKÚ - Lipí  13 : 1

                                T.Novotný 5x, Martin Siegel 2x, T. Míka 2x, J.Václavík,                                                 Aleš Hejl, D. Havlík, Š. Bürger

Veteráni:                  

                                         

 

SKÚ - Lipí

26. 9. 2018

SKÚ - Lipí  13 : 1 

T.Novotný 5x, Martin Siegel 2x, T. Míka 2x, J.Václavík, Aleš Hejl,

D. Havlík, Š. Bürger.

 

SKÚ - Loučovice

24. 9. 2018

SKÚ - Loučovice 4 : 2 D.Frnka 2x, Komberec, A. Černý

Odkaz na pár fotek z posledního zápasu A týmu:

https://www.irista.com/gallery/twf3pspitfci

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Muži A | Komentářů: 0

Dynamo B - SKÚ

11. 9. 2018

Dynamo B - SKÚ 16 : 1

Naše branka Tomáš Sedláček

Zápas starší přípravky na Složišti. 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Ml.přípravka | Fotografie: Dynamo B - SKÚ 10.9.2018 | Komentářů: 0

SKÚ - Slavia ČB

7. 9. 2018

SKÚ - Slavia ČB   0  : 10

Zápas starší přípravky v KÚ.

 
Celý příspěvek | Rubrika: St.přípravka | Fotografie: SKÚ - Slavia ČB 7.9.2018 | Komentářů: 0

Výroční schůze fotbalového oddílu TJ SKÚ

11. 5. 2018

Pozvánka na výroční schůzi fotbalového oddílu

  Tělovýchovná jednota Sokol Kamenný Újezd, z.s.  

fotbalový oddíl

zve všechny své členy na výroční schůzi

dne 15. května 2018 od 19:30

v klubovně na místním fotbalovém hřišti.

     

 

Valná hromada Tělovýchovné jednoty SKÚ

11. 5. 2018

Pozvánka na valnou hromadu 

Tělovýchovná jednota Sokol Kamenný Újezd, z.s.

zve všechny své členy na valnou hromadu

dne 22. května 2018 od 19:30 hod.

v klubovně na místním fotbalovém hřišti. 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Ostatní | Komentářů: 0

Hluboká - SKÚ 5 : 14

27. 4. 2018

resized_20180426_191949.jpgV zápase starší přípravky na Hluboké bylo k vidění hodně branek! 

 
Celý příspěvek | Rubrika: St.přípravka | Fotografie: Hluboká - SKÚ st.př. 26.4.2018 | Komentářů: 0

SKP ČB C - SKÚ 4 : 2

25. 4. 2018

20180424_154501.jpgSKP ČB C - SKÚ 4 : 2 Matěj Lohonka 2x.

Zápas mladší přípravky v pondělí 23.4.2018 přinesl pěkné vyrovnané utkání :-)

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Ml.přípravka | Fotografie: SKP ČB C - SKÚ 23.4.2018 | Komentářů: 0

K.Újezd B - Pištín 3 : 0 (1:0)

10. 4. 2018

 

Stříbrný úspěch mladších žáků

10. 4. 2018

Stříbrný úspěch mladších žáků.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Ml.žáci | Komentářů: 0

Průběžné tabulky podzim 2017 - fotbal

15. 2. 2018

 

Konečné pořadí sezona 2016/2017

14. 2. 2018

 

Mezinárodní turnaj ve městě Gerasdorf u Vídně.

14. 2. 2018

 

Turnaj přípravek o Pohár obce Kamenný Újezd

14. 2. 2018

 

E.ON Junior Cup 2017 kvalifikační turnaj v Kamenném Újezdu

14. 2. 2018