Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Obrazek

 

 

Dynamo ČB "18"  -  Sokol K.Újezd   4 : 0 ( 2:0 )    

Obrazek 

 

 

Naše mužstvo odjíždělo k zápasu v silně kombinované sestavě se čtyřmi dorostenci v základní sestavě a jedním na střídačce. Ačkoliv se zápas odehrával především v režii sedmého týmu české ligy staršího dorostu, ani naši mladí fotbalisté nebyli jen diváky a v několika případech předvedli pohledné akce, kterým však chyběl moment překvapení a důraz v koncovce . Největší příležitost našeho týmu nevyužil v 83.minutě Milan Ďurica, když za již překonaným brankářem zachraňoval na brankové čáře jeden z obránců Dynama. Výhra dorostenců byla zasloužená, náš tým včele s trenérem Gerhardem Procházkou, pro něhož to byla premiéra na lavičce našeho mužstva, čeká ještě dost práce, aby vyladil formu před mistrovskými zápasy.

Sestava : Brejžek Jan - Vyžral Karel, Vaněk Pavel, Píšek Jaroslav, Beneš Michal - Fousek Lukáš, Kneifl Jan, Stegbauer Jiří, Rytíř jiří - Ďurica Milan, Nejedlý Jan.

Střídání : 60.min - Buczek Martin za Rytíře, 70.min - Vaník Jiří za Nejedlého.  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář