Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Ml.přípravka B na turnaji na Dobré Vodě

7. 2. 2015

Ml.přípravka B se zúčastnila turnaje na Dobré Vodě. Turnaj byl vypsán pro ročník 2007. Z důvodu nemocí nebo nepřítomnosti jsme nakonec tým doplnili i ročníkem 2008. Dokonce se zúčastnil i Adriánek Fiala r.2009 a musím říct že se neztratil.

Sestava našeho týmu: Kuba Kořínek(2007), Adam Kubálek(2008), Honzík Svobodný(2008), Zdeněk Lohonka(2008), Adriánek Fiala(2009!!), Lukáš Moravík(2007), Pavlík Čapek(2007), Peťa Šíma (2007) a Adam Mach(2007).

Hrálo se na patnáct minut. Postupně jsme sehráli pět utkání. První zápas jsme hráli s Bavorovicemi zápas skončil remízou nula nula. Velká škoda že se nepodařilo vsítit alespoň jednu branku. Určitě to bylo v našich silách. Za zmínku stojí že v týmu Bavorovic bylo hned pět děvčat. Druhý zápas jsme prohráli s týmem z Rudolfova 0:6. Tento tým byl nad naše možnosti. Třetí zápas se Srubcem jsme prohráli 1:3. Tento zápas byl hratelný. Ale bohužel se nám zrovna příliš nepovedl. Střelcem jediného gólu byl Adam Kubálek. Další zápas jsme sehráli s pořádající Dobrou Vodou. Prohra 0:6 odpovídala úrovni mužstev. A nakonec nás čekal nejtěžší soupeř z Lišova v čele se střelcem Kršíkem. Lišov nám přidělil na cestu dvanáct branek. I přes snahu našich kluků jsme se Lišovu nemohli rovnat. Lišov také nakonec turnaj vyhrál. Naši kluci obsadili šesté místo.

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Ml.přípravka Dobrá Voda 2015

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář