Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ocenění pro Kamila Havlíka

2. 7. 2015

Fotbalové týmy v okrese po aktivu

znají los soutěží, střelci převzali trofeje

České Budějovice – Nejlepším rozhodčím je Robert Granec, trenérem Milan Svobodný (K. Újezd).

Na pondělním aktivu fotbalový svaz bez průtahů vyhlásil vítěze soutěží z uplynulé sezony a nejlepší střelce, zároveň ocenil nejlepší funkcionáře (Iveta Hlubocká, Miroslav Dubský, Milan Ferebauer), trenéra (Milan Svobodný, K. Újezd) a rozhodčího (Robert Granec).
 

Okresní fotbalový svaz rozlosoval nižší soutěže mužů a mládeže na Českobudějovicku. Odstartují během srpna a září, jako první vyběhnou na trávník fotbalisté v okresním přeboru o víkendu 15.-16. srpna.

Do okresního přeboru dodatečně postoupil ze druhého místa Neplachov, který nahradil v soutěži Horní Stropnici (míří do I.B). Ve dvou skupinách III. tříd zbylo po jedenácti týmech (rozlosováno na 12), čtvrtou třídu si zahraje osm mužstev.
Mezi přihlášenými chybí tradiční Akra, jinak kluby rušily „jen" své rezervní týmy.


Okresní přebor: 1. N Hrady, 2. Boršov, 3. Mladé, 4. Borek, 5. Temelín, 6. N. Ves, 7. Srubec, 8. Neplachov, 9. Rudolfov B, 10. Čt. Dvory B, 11. Hrdějovice B, 12. Jankov B, 13. Loko ČB B, 14. Hluboká B. Zahajovací (13.) kolo 15.-16. srpna: Srubec – Hluboká B, Neplachov – N. Ves, Rudolfov B – Temelín, Čt. Dvory B – Borek, Hrdějovice B – Mladé, Jankov B – Boršov, Loko ČB B – N. Hrady.

III. třída, sk. A: 1. Žabovřesky, 2. Úsilné, 3. Dívčice, 4. Lipí, 5. D. Bukovsko B, 6. Mokré, 7. Týn B, 8. Č. Dub, 9. Pištín, 10. volné, 11. Koloděje, 12. Chrášťany. 1. kolo (22.-23. srpna): Žabovřesky – Chráš᠆ťany, Úsilné – Koloděje, Lipí – Pištín, D. Bukovsko B – Č. Dub, Mokré – Týn B.

Sk. B: 1. K. Újezd B, 2. D. Voda B, 3. Slavče, 4. Ledenice B, 5. Vrábče, 6. N. Hodějovice, 7. Štěpánovice, 8. T. Sviny B, 9. volné, 10. Mladé B, 11. Římov, 12. Lišov B. 1. kolo (22.-23. srpna): K. Újezd – Lišov B, D. Voda B – Římov, Slavče – Mladé B, Vrábče – T. Sviny B, N. Hodějovice – Štěpánovice.

IV. třída: 1. Zborov, 2. Boršov B, 3. Kamenná, 4. Radošovice – Strýčice, 5. Černý Dub B, 6. Sedlec B, 7. Včelná, 8. Ševětín B. 1. kolo (5.-6. září): Zborov – Ševětín B, Boršov B – Včelná, Kamenná – Sedlec B, Radoš. Strýčice – Č. Dub B.

30.6.2015
 

Náhledy fotografií ze složky Kamil přebírá cenu 2015

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

Portrét


 


Kontakt

Prezident klubu:
Jan Kučera
tel.: 721 368 412
E-mail: SokolKU.fotbal@seznam.cz

Sekretář:
Vladimír Dudák
tel.: 724 323 590
E-mail: Dudak.mungo@seznam.cz

Trenér A mužstva:
Jan Míka
tel.: 775724343

Vedoucí A mužstva:
Vladimír Dudák
tel.: 724 323 590

Trenér B mužstva :
Josef Kvasnička
tel.: 731 433 514

Trenér dorostu :
Hynek Švec
tel.: 724 159 919

Trenér žáků :
Hynek Švec
tel.: 724 159 919

Trenér přípravek :
Milan Svobodný
tel.: 725 787 054

Správce areálu:
Jan Bednář
tel.: 604 103 504

Správa e-stránek:
Milan Svobodný
tel.: 725 787 054
E-mail: milan.svobodny@mondigroup.com

Mail list




Archiv

Kalendář
<< červen / 2018 >>