Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Mladší žáci na turnaji v Suchdole

Dne 28.2.2015 se mladší žáci zúčastnili halového turnaje Koblížek cup v Suchdole nad Lužnicí. Turnaje se zúčastnilo celkem 8 mužstev (Sokol Suchdol nad Luž, Spartak Kaplice, TJ Sokol Kamenný Újezd/Velešín, Slavoj Hrdějovice, SK Horní Žďár, Calofrig Borovany, Jiskra Třeboň, FK Boršov nad Vlt.), které byly rozděleny do dvou skupin. Naši žáci sehráli první utkání se Suchdolem nad Lužnicí, které jsme vyhráli 2:0 (Staněk, Kubeš), v dalším utkání jsme hráli s Třeboní, s kterou i po vyrovnaném utkání prohráli naši kluci 3:0. Třetí zápas ve skupině A jsme hráli s Horním Žďárem, který jsme vyhráli 6:1 (Berka 4x, H. Švec, Banachevič). Ve skupině jsme skončili druzí, a proto nás čekal boj o třetí místo se Spartakem Kaplice. Na tohoto soupeře jsme i přes velkou snahu bohužel nestačili a podlehli jsme 3:1 (M. Doležal). Konečné 4.místo je pro naše kluky nejlepším výsledkem v zimní přestávce. Nejlepším hráčem mužstva byl vyhlášen Christian Harms, ale ocenění by zasloužili všichni hráči.

Připravil Hynek Švec

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář