Jdi na obsah Jdi na menu
 


SETERM JUNIOR CUP - 27.6.2009

27. 6. 2009

Výrazného úspěchu dosáhli naši mladší žáci na 1.ročníku turnaje Seterm junior cup 2009, který se konal v Roudném. Na turnaji, kterého se zúčastnilo 16 jihočeských týmů, převážně z krajského přeboru a I.A třídy žáků, obsadili 3.místo a dokázali tím, že práce s mládeží je v našem klubu na velmi vysoké úrovni !!! Bezesporu byli nejpříjemnějším překvapením turnaje a od všech soupeřů si vysloužili zasloužený respekt .

V základní skupině postupně zdolali týmy SK Dynamo ČB, Slavoj Český Krumlov a FK Borek a obsadili 1.místo ve skupině ! Tím pádem postoupili do skupiny, hrající o konečné 1-4.místo !

V této skupině nejprve remizovali s SKP Č.Budějovice 0:0 a prohráli až na penalty, poté porazili Šumavan Vimperk 2:1 a až v závěrečném utkání, které následovalo bezprostředně po zápase s Vimperkem, našli přemožitele v normální hrací době a prohráli s týmem Vodňan 1:3 . V tomto zápase se projevila na našich hráčích únava a soupeř, který měl před tímto zápasem volno toho dokázal využít.

Klukům patří obrovské poděkování za vystupování v turnaji, dosažený výsledek a propagaci "Kameňáckého" fotbalu !!!

Jejich trenérům, Vláďovi Dudákovi, Honzovi Kučerovi a Pepovi Stegbauerovi, patří naše poděkování nejen za úspěch v tomto turnaji, ale hlavně za jejich celoroční práci s týmem, která přináší zasloužené úspěchy.  

VÝSLEDKY ZÁKLADNÍCH SKUPIN:

Skupina A:
Roudné – Dříteň 3:0
Vodňany – Třeboň 3:0
Roudné – Třeboň 1:0
Vodňany – Dříteň 2:0
Roudné – Vodňany 1:2p
Třeboň – Dříteň 4:2
Pořadí: 1. Vodňany, 2. Roudné, 3. Třeboň, 4. Dříteň.

Skupina B:
SKP – Slavia ČB 1:0
Mokré – Kaplice 0:4
SKP ČB – Kaplice 4:0
Mokré – Slavia ČB 0:4
SKP ČB – Mokré 7:0
Kaplice – Slavia ČB 0:1
Pořadí: 1. SKP ČB, 2. Slavia ČB, 3. Kaplice, 4. Mokré.

Skupina C:
Dynamo ČB – Kamenný Újezd 0:1
Český Krumlov – Borek 5:0
Dynamo ČB – Borek 9:0
Český Krumlov Kamenný Újezd 0:1
Dynamo ČB – Český Krumlov 3:1
Borek – Kamenný Újezd 0:6
Pořadí: 1. Kamenný Újezd, 2. Dynamo ČB, 3. Český Krumlov, 4. Borek.

Skupina D:
Čtyři Dvory - Borovany 3:0
Lomnice nad Lužnicí – Vimperk 0:1
Čtyři Dvory – Vimperk 2:1p
Lomnice nad Lužnicí – Borovany 3:0
Čtyři Dvory – Lomnice nad Lužnicí 0:2
Vimperk – Borovany 1:0
Pořadí: 1. Vimperk, 2. Lomnice nad Lužnicí, 3. Čtyři Dvory, 4. Borovany.

VÝSLEDKY FINÁLOVÝCH SKUPIN:
¨
Skupina o 1. – 4. místo:
Vodňany – Vimperk 0:1p
SKP ČB – Kamenný Újezd 1:0p
Vodňany – SKP ČB 0:2
Kamenný Újezd – Vimperk 2:1
Vodňany – Kamenný Újezd 3:1
SKP ČB – Vimperk 1:0p

Skupina o 5. – 8. místo:
Roudné – Lomnice nad Lužnicí 1:4
Slavia ČB – Dynamo ČB
Roudné – Slavia ČB 4:1
Dynamo ČB – Lomnice nad Lužnicí 1:2
Roudné – Dynamo ČB 2:1
Slavia ČB – Lomnice nad Lužnicí 0:3

Skupina o 9. – 12. místo:
Třeboň – Čtyři Dvory 0:2
Kaplice – Český Krumlov 0:6
Třeboň – Kaplice 1:0
Český Krumlov – Čtyři Dvory 3:0
Třeboň – Český Krumlov 0:4
Kaplice – Čtyři Dvory 0:3

Skupina o 13. – 16. místo:
Dříteň – Borovany 1:2
Mokré – Borek 4:0
Dříteň – Mokré 5:0
Borek – Borovany 0:2
Dříteň – Borek 4:0
Mokré – Borovany 1:4

Konečné pořadí turnaje :

1. SKP Č.Budějovice - KP ml.žáků

2. Vodňany - I.A třída ml.žáků

3. SOKOL KAMENNÝ ÚJEZD - OP ml.žáků

4. Šumavan Vimperk -  KP ml.žáků

5. Tatran Lomnice nad Lužnicí - I.A třída ml.žáků
6. Malše Roudné - KP ml.žáků
7. SK Dynamo ČB - česká divize ml.žáků
8. SK Slavia ČB - I.A třída ml.žáků
9. FK Slavoj Český Krumlov - KP ml.žáků
10. SK Čtyři Dvory - KP ml.žáků
11. FK Jiskra Třeboň - OP ml.žáků
12. FK TOPMEN Spartak Kaplice - I.A třída ml.žáků
13. Calofrig Borovany - OP ml.žáků
14. Dříteň - OP ml.žáků
15. TJ Mokré - OP ml.žáků
16. FK Borek - OP ml.žáků

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

?????????

(?????, 29. 9. 2010 16:32)

Jakej placek kurva?

golman

(trener, 17. 2. 2010 13:15)

jako velka podlora tymu se ukazal novy golman Jan Placek.

 

Portrét


 


Kontakt

Prezident klubu:
Jan Kučera
tel.: 721 368 412
E-mail: SokolKU.fotbal@seznam.cz

Sekretář:
Vladimír Dudák
tel.: 724 323 590
E-mail: Dudak.mungo@seznam.cz

Trenér A mužstva:
Jan Míka
tel.: 775724343

Vedoucí A mužstva:
Vladimír Dudák
tel.: 724 323 590

Trenér B mužstva :
Josef Kvasnička
tel.: 731 433 514

Trenér dorostu :
Hynek Švec
tel.: 724 159 919

Trenér žáků :
Hynek Švec
tel.: 724 159 919

Trenér přípravek :
Milan Svobodný
tel.: 725 787 054

Správce areálu:
Jan Bednář
tel.: 604 103 504

Správa e-stránek:
Milan Svobodný
tel.: 725 787 054
E-mail: milan.svobodny@mondigroup.com

Mail list




Archiv

Kalendář
<< červen / 2018 >>