Generálka nerozhodně.

25. 3. 2015

Poslední prověrkou před vstupem do soutěžních utkání byl zápas s Černou v Pošumaví, který se uskutečnil v sobotu 21.3.2014 na umělé trávě na Hluboké nad Vltavou. Soupeř je účastníkem okresního přeboru, kde mu patří první příčka. Utkání splnilo svůj účel a ukázalo na některé nedostatky. Zejména začátek utkání a také začátek druhého poločasu nás nezastihl plně koncentrované a připravené. Výsledkem byly tři obdržené branky. V prvním poločase to byl jeden gól  do naší sítě, když centr soupeře z pravého křídla nečekaně zapadl ke vzdálenější tyči za záda Kuby Dudáka. Naopak po obdržené brance jsme v některých úsecích prvního poločasu utkání předváděli slušnou kombinační hru. A tak první poločas nakonec skončil výsledkem 2 : 1 pro nás, jako první se prosadil přímočarou akcí středem Martin Sládek a následně se hlavou trefil Dan Průdek po pěkném centru Oty Samka. Jak jsem již zmínil na začátku druhého poločasu jsme obdrželi branky dvě a to během dvou minut. Stav se tak opět změnil ve prospěch soupeře na 2 : 3. Černé se nakonec podařilo z brejku vsítit ještě čtvrtou branku a tak bylo jasné že do konce utkání se budeme snažit již jen o zmírnění výsledku nebo vyrovnání. To se nakonec podařilo a Martin Sládek upravil dvěmi trefami na konečných 4 : 4 i když druhá situce trošku zaváněla ofsajdem. V druhém poločase byla již naše hra příliš kostrbatá ale přesto byla vidět snaha o srovnání a jelikož soupeř nehrál špatně, byla výsledkem spravedlivá remíza.

KÚ A : Černá v Pošumaví 4 : 4 Sládek 3x , Průdek 1x

Sestava: Kuba Dudák - Michal Beneš, Ota Samek, Ondra Kuta, "Radim"Holub - Honza Váša, Dan Průdek, Martin Sládek, Tomáš Chromý - Aleš Prokop, Michal Svobodný  Střídání: na 10min Milan Svobodný