Sokol K.Újezd - FC Velešín 0:3 (0:1)

9. 9. 2011

Před velkou návštěvou se hrál v derby 50 minut vyrovnaný fotbal. Hosté šli sice ve druhé minutě do vedení překrásnou střelou Filipa Kukačky do šibenice, pak si ale vypracovali čtyři šance naši fotbalisté. Bohužel žádnou z nich neproměnili a to se ukázalo jako rozhodující.

V 54 min. se po naší chybné rozehrávce dostali hosté do brejku, naši obránci si počínali až příliš nedůsledně a výsledkem byla druhá branka hostí, kterou vstřelil po přihrávce Dana Petra Filip Rozkošný.

Od té doby byli hosté lepším týmem a své vítězství potvrdili třetím gólem, který vstřelil střídající Robert Šebesta.

Sestava KU :

Janků - Vaněk, Samek, Krůček, Holub - Červonyj, Stegbauer, Augusta, Hupka - Svobodný, Soukup

Střídali :

Mráz, Matoušek, Beneš

Bodování hráčů :

Janků-5, Vaněk-4, Samek-6, Krůček-4, Holub-3, Červonyj-4, Augusta-3, Stegbauer-6, Hupka-5, Soukup-4, Svobodný-4, Mráz-3, Matoušek-6, Beneš-4

Hodnocení trenéra :

„Hráli jsme derby před výbornou návštěvou. Ale ve druhé minutě se stala věc, kterou jsem dlouho nezažil, Kukačka trefil odražený míč z 25 metrů fantasticky do šibenice! Takový gól se vidí jednou za patnáct let, hráči gratuluji, i když pochybuji, že ho někdy zopakuje... Ale vedoucí gól nic neřešil, byl začátek zápasu. První půli jsme hráli velice dobře, vypracovali jsme si čisté šance, ovšem vstřelit gól je pro Kameňák obrovský problém! Ve druhém poločase jsme se chtěli pokusit uhrát alespoň remízu, ale udělali jsme chybu, Krůček se na šestnáctce nedohodl s brankářem a soupeř dal do prázdné brány na 2:0. Od té chvíle existovalo na hřišti jedno mužstvo, třetí gól už byl jen ranou z milosti.“