Janků - Píšek, Samek, Krůček, Beneš - Soukup, Stegbauer, Augusta, Hupka - Mráz, Svobodný

75´ - Beneš

82´ - Strnad

88´ - Mráz

Střídání KU :

68´ - Strnad za Svobodného

77´ - Červonyj za Augustu

84´ - Klivanda za Stegbauera

Jak šli minuty :

4´ - domácí se dostali do tří šancí během pár vteřin, hostující obrana vždy stačila střely zblokovat

5´ - hlavička Píška těsně vedle

8´ - 0:1, po brejku hostí přišla zpětná přihrávka na penaltu kde byl nekrytý Stejskal a ten s jistotou proměnil

13´ - hlavička Krůčka vedle

16´ - centr Soukupa do vápna, hostující brankář vzal míč z hlavy Svobodnému

18´ - centr Hupky do malého vápna, brankáři vypadl v souboji míč, stačil jej ale napodruhé dostat pod kontrolu

20´ - 1:1, Jarda Píšek hlavou po rohovém kopu

31´ - 2:1,  hosté s námahou odvrátili centr Soukupa, míč dopadl na penaltu a Jirka Stegbauer prostřelil houštinu bránících hráčů i brankáře

37´ - průnik hostí po levé straně, přihrávka do vápna, Krůček v poslední chvíli ukopl míč nabíhajícímu útočníkovi hostí

Poločasový stav : 2:1

54´ - centr Soukupa odvrátila hostující obrana

56´ - přímý kop hostů vysoko nad

63´ - 3:1, po pravé straně unikl Vojta Mráz a prudkou střelou, která olízla tyč zvýšil naše vedení

73´ - střela Soukupa těsně vedle

74´ - hlavička Píška těsně vedle

75´ - 4:1, Michal Beneš po průniku a přihrávce Strnada

82´ - 5:1, Míra Strnad krásným volejem po centru Soukupa

88´ - 6:1, střela Soukupa do tyče a odražený míč uklidil do prázdné branky Vojta Mráz

Konečný stav utkání : 6:1