FK Slavoj Č. Krumlov B - Sokol Kamenný Újezd 3:2 (3:1)

Branky: 6. Steinocher, 11. Carda, 45. Matěják - 26. Stegbauer, 57. Píšek.

Po špatném začátku se  již ztrátu nepodařilo dohnat.

Zde je hodnocení našeho trenéra J.Vaníka pro server fotbalunás.cz:

Jiří Vaník (trenér): "Zažili jsme tragický vstup do zápasu, kdy především naše obranná hra byla naivní a vůbec nic se nám nedařilo ani ve hře dopředu. V jedenácté minutě jsme prohrávali 2:0 a byli jsme na ručník. Poté jsme se přeci jenom probrali, podařilo se nám snížit na 2:1 a i nadále jsme se tlačili, i když trošku kostrbatě, do útoku. Dostali jsme se do dalších dvou šancí. Tu první Kotalík neproměnil a tu druhou zastavil nesmyslně praporek pomezního rozhodčího, delegovaného OFS ČK. V závěru poločasu jsme dali příliš mnoho prostoru domácímu hráči, který krásnou dalekonosnou střelou vrátil domácím dvougólové vedení. O přestávce byla v kabině menší bouřka, která náš výkon ve druhém poločase zvedla. Byli jsme aktivnější, dostali jsme domácí pod tlak, který vyústil ve snížení na 3:2. Bohužel nás v dalším průběhu utkání opět zradila koncovka. Dostali jsme se do tří až čtyř vyložených šancí, které ovšem gólem neskončily. Pochvalu zaslouží Stegbauer, který po celý zápas dřel a může být vzorem pro své, o mnoho mladší, spoluhráče a Píšek, který i se zraněním odvedl poctivou práci."

I. B třída, sk. A
TJ Dříteň - FK Dynamo Vyšší Brod 0:1 (0:1), 29. Marek.
Spartak Trhové Sviny - SK Sedlec 2:1 (0:1), 78. a 88. Kurali - 22. Pavlíček.
SK Nemanice - TJ Černá v Pošumaví 2:0 (0:0), 82. a 88. Novotný.
SK Planá - 1.FC Netolice 3:2 (1:1), 4. Fujdiar, 63. Řehoř, 64. vlastní (Šulc) - 2. a 47. Rokůsek.
SK Lhenice - Smrčina Horní Planá 1:2 (0:1), 88. Muška - 7. Kastenmajer, 72. Bednář.
FC Šumava Frymburk - SK Zliv 1:2 (1:2), 13. Račák - 8. Čejka, 34. Zrun.