Smrčina Horní Planá "B" - K.Újezd "B" 5-5 (2-2)

V neděli jsme odehráli další přípravné utkání na "letišti" v H.Plané.

Hrálo se za horkého letního počasí, které ovšem nepřekáželo hráčům aby odehráli divácky atraktivní a na góly bohaté utkání.

Naše mužstvo vstoupilo do utkání snově a již ve 20.vteřině se střelecky prosadil Filip Holub. Pokračovali jsme v aktivním napadání soupeře, který se v prvních minutách nemohl dostat ke kloudné akci. Naše aktivita vyvrcholila druhou brankou, kterou krásnou střelou z 20ti metrů vstřelil Pavel Vaněk.

Tímto momentem se domácí probrali a začali zlobit. Za tři minuty snížili na 2-1 a 5 minut před koncem poločasu vyrovnali na 2-2.

Do druhého poločasu nastoupila pozměněná sestava a než jsme se na hřišti zorganizovali, prohrávali jsme 2-3.

A tím se gólové hody rozběhly naplno.

Skóre na 3-3 srovnal Dan Dao. Ten zanedlouho střelou z nulového úhlu svou druhou brankou skóre otočil na 4-3.

Domácí se nevzdali a opět dvěmi brankami dokázali stav utkání přiklonit na svou stranu a 5 minut před koncem utkání vedli 4-5.

O spravedlivou remízu se zasloužili nádherným centrem Milan Váša a z malého vápna zakončující Martin Fousek.

Po závěrečném hvizdu rozhodčího hráčům oběma klubů zatleskalo asi 40 přítomnných a pokojených diváků.

Sestava: Schmied - Vaněk V., Váša, Vaněk P., Karlíček -